Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?

23. prosince 2012 v 15:11 | Lerry |  Nějaké ty myšlenkové pochody
Rozhodla jsem se napsat takovou krátkou, avšak pravdivou povídku na téma, "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?" napište mi něco k tomuto tématu taky vy, moc ráda si to vyslechnu ... :)) Má mysl vypadá přesně tak jak jsem vám ji (sice někdy nepřímo) popsala..


Zavřít oči je první krok k probuzení své fantazie a fantazie je klíč k našemu... Jak to říct? Utopickému? Ano to je to správné slovo.
... k našemu utopickému světu. Abych vám to přiblížila je to neskutečný svět, může tam být vše dokonalé, všichni jsou tam krásní, nikdo není zlý, avšak je neskutečný jen do té míry jakou sami ustanovíte. V utopickém světě může být i kus pravdy. Například představa, že se přiznám svému vysněnému klukovi se svými city a on mi odpoví, že mne také miluje. To není iluze takové věci se dějí, to vím z vlastní zkušenosti. To čím si jsem naprosto jistá je, že mám nehoráznou smůlu. Rozbije se mi zip u batohu a musím ho nést v ruce aby jsem něco nevytratila, ujede mi autobus přímo před nosem a další jede za dlouho, tak musím jít pěšky, protože jinak by se ze mě stal asi obří rampouch. Ale jediná věc, kterou neopovrhuji, protože v ní mám štěstí je láska. To je má mysl.. Takhle nějak vypadá.. napište mi zase vy něco o sobě jaké máte sny atd. pište do komentářů, nebojte se ukázat své vnitřní já. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!