Syn paní Zimy

1. ledna 2013 v 18:42 | DeMi |  Jednorázovky
Čaute lidi, protože je konečně nový rok, tak Vám přeju taky všechno nejlepší :) Dali jste si nějaké předcevzetí? Já ano, a to, že je budu snažit více věnovat svému oblíbenému malování, ale taky nesmím zapomenout na psaní, že :)
Doufám, že vaše předcevzetí budou chodit na náš blog a bombardovat nás svými komentáři. :) A když máme tu zimu, tak tady je moje první jednorázovka.


Syn paní Zimy
"Ahh" vzdychla jsem blaženě při pohledu z obrovské terasy naší vily, ze které byly vidět čerstvě zasněžené pláně, na kterých se proháněli, klusali nebo pouze postávali naši koně, byl to překrásný pohled a nemohla jsem se ho nabažit, každý den jsem tady stála, prokřehlýma rukama svírala hrnek s horkým kakaem, který mi v mrazivých dnech udělal stejně dobře, jako když v rozpáleném letním dni skočíte do ledově studeného bazénu.
Najednou mě čísi ruce zezadu objaly a blaženě stiskly. Byl to Tyler, poznala jsem ho kdekoliv nejen podle jeho pevného sevření, ale také kvůli jeho smyslnému parfému, který jsem mu koupila na Vánoce, voněl zeleným citronem a borovicovým dřevem.
"Zase tady postáváš ty moje Ledová královno?" zeptal se mě laškovně a jemně mě políbil, zachvěla jsem se a ještě víc se zabalila do svého huňatého kabátu. Milovala jsem, když mě takhle objímal a taky jsem milovala to, jak mi říkal, protože zima byla vážně mým oblíbeným obdobím, všechen ten měkký a nadýchaný sníh, mráz který kreslil po okenicích domů a vytvářel neuvěřitelné obrazce, ano zima je překrásná, nikdy jsem se s ní nechtěla loučit a nechtěla jsem přivítat jaro, ale všechno krásné musí jednou skončit a vážně tomu tak bylo, uplynul už měsíc od vánočních svátků a zima se neúprosně chýlila ke konci, na štěstí byly ještě pořád prázdniny a já si tak mohla vychutnávat její poslední doušky.
"Tak co dneska podnikneme?" zeptal se Tyler a v zápětí my vypil zbytek kakaa, kterým jsem si ještě stále ohřívala popraskané ruce.
"Hele" pokárala jsem ho a odložila již prázdný hrnek, abych znovu viděla jeho krásné sytě modré oči, přitulila jsem se k němu a on mě ještě víc stiskl, vzal můj obličej do dlaní a dlouze mě políbil, potom se odtáhl a zašeptal mi do ucha "Miluju tě". "Ale já tebe víc" oplatila jsem mu polibek, nic kolem mě neexistovalo, byl tu jen on a já. Ještě dlouho jsme tam mlčky stáli, objímali se a vychutnávali si každý spolu strávený okamžik, protože jsme oba věděli, že se náš čas neúprosně krátí.
Najednou mě vzal za ruku a táhl mě dolů po schodech, když jsme dorazili ven, tak jsem nečekala, uplácala jsem rychle sněhovou kouli a hodila ji Tylerovi.
"Trefa" zvolala jsem výtězoslavně a začala se smát. "To byla za to kakao" objasnila jsem mu, on se začal smát také. "Počkej, až tě chytím" oprášil si z bundy sníh a rozběhl se za mnou. Když mě konečně chytil, mrštili jsme sebou do sněhu a ještě dlouho se smáli, pak jsme dělali sněhové andělíčky a stavěli sněhuláky, bylo nám spolu krásně, nikdy jsem nebyla šťastnější, i Tyler vypadal, že měl radost, protože na mě co chvíli pokukoval a culil se od ucha k uchu.
Začalo sněžit, drobounké vločky mi dopadaly na obličej a do dlaní a příjemně chladily mou rozpálenou tvář, otočila jsem se na Tylera a doširoka se usmála, chytal vločky pusou, a když viděl že se na něj tak připitomělě tlemím, popadl mě do náruče a zakroužil se mnou ve vzduchu, potom mě postavil zpátky na zem a zadíval se mi hluboko do očí, věděla jsem, co přijde a zavřela oči, po chvíli mě opět políbil, líbal mě a líbal a já věděla, že to bylo naposled, náhle jsem tam stála sama s jedinou slzou, která mi stekla po tváři. "Sbohem" zašeptal a ozvěnou už byl pouze vítr. Všechno začalo tát a já se nemohla dočkat další zimy, kdy ho znovu udivím a kdy budeme moct být zase spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Blako Black Blako | E-mail | Web | 3. ledna 2013 v 16:55 | Reagovat

Mne sa to celkom páčilo :)

2 DeMi DeMi | Web | 3. ledna 2013 v 17:51 | Reagovat

To jsem ráda! :) Aspoň někdo! Děkuju moc za komentář :))

3 Lerry Lerry | Web | 4. ledna 2013 v 19:42 | Reagovat

Jopká, povedlo se ti to.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!