Pouze kamarád?

14. února 2013 v 20:39 | DeMi |  Jednorázovky
Jak si užíváte Valentýna? Pro mě to teda není žádná sláva a upřímně mám Valentýn ráda, ale jenom když mám někoho s kým bych ho mohla oslavit, jinak, jako třeba letos mi spíš ty kýčovité dárečky lezou na nervy...Ale i tak jsem se rozhodla napsat nějakou Valentýnskou jednorázovku..takžé tady je :)

Pouze kamarád?

Bylo časně ráno, teprve začalo svítat, když jsem se chystala na své obvyklé ranní běhání. V únoru na něj sice není úplně ideální počasí, ale je to moje vášeň a tak si ho nemůžu odpustit ani v zimě. Ze sluchátek se ozývala má oblíbená hudba a dodávala mi tak tempo. Běžela jsem asi pět minut a v dálce už zahlédla bránu parku, přiběhla jsem k ní, jemně do ní strčila a ocitla se v pohádce, nikdo tam nebyl, pouze já, malé zamrzlé jezírko a stovky nádherně zasněžených stromů, každá třpytivá vločka se blýskala jako drahý kámen a dohromady vytvářely mozaiku různých barev a odstínů. Led na jezírku tiše křupal. Dala jsem se znovu do běhu, tentokrát už pomaleji, abych si mohla vychutnávat krásu zimy. Náhle jsem zpozorovala postavu běžící ke mně, byl to Alex, můj nejlepší kamarád, ale co ten tady dělá? Tak brzo ráno?
"Nelly" zavolal na mě udýchaně
"Alexi? Co tady děláš?" zeptala jsem se plná překvapení
"Víš, já… musím ti něco říct" koktal "Protože vím, že bych tě ve škole nezastihl, navíc tam je děsný rachot a myslím, že dneska je ten správný den
"Dobře, a o co teda jde?" polkla jsem, správný den? Čtvrtek - Valentýn, blesklo mi hlavou
"Jde o to, že, chci ti to říct už dlouho a myslím, no vlastně" nedořekl to, políbil mě, najednou, z ničeho nic, jeho polibek byl plný skrývané lásky a něhy, neucouvla jsem, právě naopak, políbila jsem ho také a on si mě přitáhl blíž k sobě, vzal můj obličej do dlaní a zadíval se mi do hluboko do očí.
"Ach Alexi" bylo jediné, co jsem ze sebe vypravila, tolik jsem potřebovala někoho, u koho bych se cítila v bezpečí, kdo by mě chránil, ale hlavně někoho, kdo by mě miloval, přesně tak jako mě miluje Alex.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám jednorázovka Pouze kamarád?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!