Téma týdne - ...?

30. dubna 2013 v 15:26 | Lerry Wirian |  Téma týdne
Rozhodla jsem se, vám se dát svou příhodu.. Tedy ono jich je víc, ale prostě něco z mého života. Nejsem nic svatého, ale nesnáším podvodníky. Tohle bude znít asi ohraně, ale mám nutkání se o to s vámi podělit. Nebudu jmenovat konkrétní osoby, ale obecně podvodníka. Já coby školačka se denně potkávám s lidmi co opisují, nebo mají tahák přes celou lavici nebo když už, tak proč si neroztáhnout podlavicí celý sešit nebo učebnici. Obdivuji lehkost s jakou jsou lidé schopni lhát, klamat lidi okolo sebe a podvádět je. Dejme tomu, že jste se s někým moc nebavili a potom vám o něco požádá, souhlasíte. Příjde za vámi, když něco potřebuje, nebo když mu v tom ostatní nevyhoví a vy samosřejmě souhlasíte. Potom se naivně necháte přemluvit k "jednostrannému" přátelství. Když vás potom jednoduchou lží obelstí, ještě vám tím uškodí. Jak jsou toho schopni, ikdyž vy jste mu vždy pomohl? Jak jsou schopni s čistým svědomím lhát? A jak jsou schopni bez jakéhokoliv projevu emocí vykašlat se na vás a najít si jiného naivního, ochotného člověka, který jim bude pomáhat? Abych řekla pravdu nejvíce jsem naštvaná na sebe. Sepsala jsem tuhle úvahu a je mi lépe, ale jinak se toho asi nikdy nezbavím, dokud kolem sebe budu mít lidi, kteří se mnou klidně budou zametat. Z tohoto mám pocit, který totálně vystihuje aktuální téma. Prostě...?
Dejte se slyšet, řekněte, co k tomu máte vy, nebojte se mě kritizovat:) Děkuji, užíjte si zítřejší státní svátek;) Lerry Wirian
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 30. dubna 2013 v 16:19 | Reagovat

No ak som to správne pochopila, tak toto nie je ani tak príhoda ako skôr úvaha :D
Osobne si myslím, že človek by mal rozlišovať čo si dovolí k niekomu na kom mu až tak nezáleží - ako podvádzanie na teste a na druhej strane klamanie priateľovi.
Všetci to však závisí od povahy daného človeka :D

2 Cathrin, Lerry a DeMi Cathrin, Lerry a DeMi | Web | 1. května 2013 v 11:21 | Reagovat

[1]: Vše má svůj důvod... Chtěla jsem popsat povahu, nesrovnávám podvod u testu a lhaní příteli. A jak jsem zmínila nechtěla jsem zmiňovat konkrétní osobu. Hlavně šlo o ten pocit, který to ve me vyvolává, a který vystihuje tema. ...? Každopádně děkuji za tvůj názor.. Aspoň si dám příště pozor..:D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!