Od Krve - Epilog

17. května 2013 v 20:56 | Cathrin |  Od Krve

Je to tu konec a celkové uzavření povídky Od Krve! Původně jsem to sem chtěla dát už před týdnem, ale blog.cz se mnou odmítal spolupracovat, takže to přidávám, až teď.
Ještě sem samořejně přibude pár článků, toho se bát nemusíte :D
Je to moje první ukončená povídka a půdovně jsem si myslela, že něco takového je prostě zcela nemožné, ale stalo se a nemůžu říct, že na to nejsem hrdá. :D Mí rodiče to zkritizovali tím, že píšu o smrti a že by mě nejradší poslaly se někam léčit, abych psala o hezkých věcech. :DD
Povídka mi vždycky tak nějak vždy v úplných depresích spravila náladu, takže to možná bude tím proč je o smrti.
Teď hodlám hodně pracovat na Tianině pomstě a to co bude potom, to se ještě uvidí. Rozhodně nemám žádné vélké plány do budoucna.
Pokud to někdo četl a vydržel to až do konce, tak jim moc děkuji :D I když to nebudu vědět, tak vám děkuji ;)
Tímto končí svůj dnešní proslov a přidávám zde úplně poslední kapitolu, která je hodně krátká a já už se na víc nezmohla.
Byl to už rok a za tu dobu, jak všichni očekávali já a Dustin jsme se vážně dostali do radu, už jsme v ní několik měsíců a zatím jsem to zvládali.

Nyní jsem stála u hrobů těch, kteří zemřeli, moje srdce zaplavil smutek, ale vyrovnala jsem se s tím, že by se mi nikdy nevrátili a jediné co jsem pro ně mohla udělat, bylo vzpomínat.

Položila jsem jim na hroby bílou a červenou růži každému. U Wendy s Mikelem jsem měla co dělat, abych se nerozbrečela.

Dustin šel se mnou celou dobu jsme se objímali a možná jenom kvůlu němu jsem se na hřbitově nezhroutila.

Oba nás toho čekalo ještě hodně.

Kristiana byla včera ráno za své tresty radou postrestána tím nejhorším trestem. Trvalo dlouho než se rozhodli co s ní udělat, takže celou dobu ležela pod zámkem. I když mi zničila život, nedokázala jsem se dívat na to co jí dělali.

Jen Dustin se na ní ledově koukal a ani nemrknul. Hned po trestu mě odvedl pryč a nakonec jsme skončili tady.

Zítra nás zase čekalo jednání a podobné hlouposti, ale mojí hlavní pozornost teď zaměstnávala svatba. Ano opravdu se bude konat svatba, ne moje, ale i na to určitě přijde čas.

Daniel očividně slyšel můj a tetin rozhovor a něco mezi nimi se pohlo a došlo to k žádosti o ruku.

S Julií jsme byly dvě nejlepší kamarádky, ale stále v mém srdci byla Wendy a obě jsme to věděly, Julie si našla přítele lépe řečeno, jsem jí dohodila jednoho syna člena rady, se kterým jsem si celkem rozumněla.

Táhlo mě na osmnáct, ale přišla jsem si o mnoho starší. Možná jsem se zapomněla zmínit o tom, že jsem čekala menší přírůstek dvojčata, holku a kluka.

Určitě si myslíte, že si jsem si tím zničila život, ale život upíra i poloupíra je zbytečně dlouhý a užívat si ho můžete i o jedno století později, život vám to nezkazí. Navíc mi zbývá ještě osm měsíců.

Stála jsem dlouho nad Wendyním a Mikelovým hrobem v objetí a cítila se chráněná, ale byl čas se rozloučit, od té doby co se dozvěděl o mém jiném stavu Dustin, se choval jako pominutý a nesměla jsem se příliš přemáhat, odbyla jsem ho s tím, že mi nic nebylo. Nebyla jsem přece smrtelně chorá!

U brány čekali všichni teta Ann, Daniel, oba vypadali konečně spokojeně a celé ty roky zamlklé domácnosti byli fuč.

Šlo poznat, že brečela. Určitě kvůli bratrovi, mému otci.

Julie s Timem oba se zubili na celé kolo. Vlastně po svatbě byla Julie moje oficiální sestřenice přes levé koleno.

Jakmile jsem k nim přišla, teta a Julie mě objaly a Tim s Danielem stiskli rameno. Otočila jsem se na Dustina, který mě jako pokaždé hypnotizoval pohledem, přišla jsem k němu a políbila ho, hned mi polibek oplatil.

Tohle teď byla moje rodina a já byla konečně pořádně šťastná, ale jizva po bývalých přátelích tam zůstala na vždy.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction | Web | 17. května 2013 v 21:10 | Reagovat

krásne

2 Cathrin Cathrin | E-mail | Web | 18. května 2013 v 7:41 | Reagovat

[1]: Moc děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!