I Love Him - 2 Zápis

19. července 2013 v 11:52 | Cathrin Nira de Linere |  I Love Him
Možná ještě žiju, ale opravdu jen možná :DD kdybych se tu už neobjevila, nebrečte moc dlouho já za to nestojím :DD Tákže mám tu druhý zápisek naší mimo Scartel, upřímně jsem si tu holku celkem zamilovala :D Což je divné má znázorňovat mě a já samu sebe nemůžu vůbec vystát :DD a máme tu dvě nové postavy!! :D

No nic, chtěla bych vám k tomu něco napsat, jen nevím co :DDsnad na to brzy přijdu mezitím au revoir :DD PS: Doufám že všichni chápu, že je to přednastavený článek :DD


14. 9. 2013

Realita je krutá a bolestivá, ale když se jí rozhodnete ignorovat je o to těžší jí znovu pochopit. A když jste do někoho zamilovaní je to, to nejhorší co se vám může stát. Žijete s tím každý den, můžete ho vídávat venku, na školních chodbách, v obchodě jednodušeji - prostě všude možně. Srdce vám radostně buší a potom jeb, máte chuť tu holku, zastřelit, úplně jí pohřbít, rozmasakrovat a vidět, jak žadoní o odpuštění, vidíte, jak si v klidu povídá o někom a vám to působí bolest, na kterou nejste připraveni. Někteří brečí, jiní ignorují, druzí si pomyslí, jaký je to kretén a proč se museli zamilovat do tohohle něčeho. Otázkou je, jestli si tu realitu neděláme my sami krutou. Podivuji se nad svými, psycho nechápavými kecy, které tu teď píšu do deníku a jen čekám, až se objeví Arlene a….
"Ahooooj! Pojď jedem! Máme před sebou celý týden výletu a nemůžeme zmeškat ani minutu!" Arlene společně s Cass (Cassandrou) a Nett (Nettiou).

Společně dotáhnou kufry až k mé posteli a já s úsměvem zavřu deník a posadím se na postel.

Arlene pohlédne na můj deníček, ale bez poznámek to přejde a jen zavrtí hlavou.

Sama se podivuji hloupostem, které jsem tam napsala, když se mi to nikdy nestalo. Možná už chápu, proč mi lidí říkají, že mám velkou fantazii.

"Takže na programu jeti zbavit věci. To nech na nás, ty by sis klidně vzala i nějaké staré hadry." Usměje se na mě Nett, protočím oči. Správně bych jim neměla dávat ani minutu s mojí skříní a kufrem a rozhodně jim nedávat možnost mi balit věci, jsem si totiž jistá, že tam dají všechno s hlubokými výstřihy, kraťasy, výrazná trička, minisukně, o kterých možná nevím, že je mám a věci tohoto typu.

"Ne to je dobrý já to připravím s vámi." Vrhnu se po vínově, černo, tyrkysovém kufru.

"Ani náhodou chceš pomoct?" Cass mě stopne a Arlene se spokoje uculí nad mojí bezmocí. Natáhnu ruku s kufrem a Cass ho spokojeně převezme.

Tohle nedopadne dobře, jo chtěla jsem od nich pomoct s jistou osobou, s NÍM, ale to neznamenalo chystat mi věci na ten pošahaný týdenní výlet, kde s námi pro jistotu jede i 5. B, což znamená Victor.

To nedopadne dobře, celý týden musí být jeden velký omyl a já se chci hodit marod.

Najednou se ozve tón, že mi přišla SMSka. Trochu se nad tím podivím mě obyčejně SMS nechodí a když už tak od holek a ty jsou u mě v pokoji.

Chňapnu mobil do ruky a chvíli mi trvá, než si vzpomenu na heslo.

Asi po pěti minutách nekonečného zkoušení, si konečně můžu tu SMS přečíst.

Aha, pomyslím si. Někdo chytrý mi píše na facebooku. Tahle inteligentka se totiž tak trochu zapomněla odhlásit.


Victor:

Čus jak je? :D


Jako vážně? Zasměju se. Tuhle obilovinu vždycky píšu já.


Me:

Čau :D jako fakt?

Victor:

Jasně :D

Me:

Jo jsem v pohodě :D ty?


Doopravdy nejsem v pohodě ani trochu, myslím na jednoho kreténa, který se mi líbí, ale psát ti to určitě nebudu, protože bych tím ranila tebe.

"S kým to píšeš?" Arlene se posadí za mě a čte. Pak se zachichotá.

"Ty se mu fakt líbíš, sakra Scarlet! Toho musíš využít." Vím, že tohle se jí nemůže říkat lehce. Vždyť ji Hans hnusně podvedl. Zjistila to asi tak před týdnem a rozhodně už z toho nebyl románek v sedmém nebi.

Chodil zároveň s ní a ještě jednou holkou. Arlene mi je ještě teď líto a toho hnusáka bych nejradši zaškrtila.

"Jo jasně jsme jenom kámoši Arlene." Zavrtím nad kamarádkou hlavou a zasměju se.

"Jasně jen kámoši, a proto kolem tebe pořád poletuj, usmívá se na tebe." Přidá se k rozhovoru Nett

"Ježiš jdi do háje." Hodím po ní polštář a tím vypukne polštářová válka, ze které nemá ani jedna z nás vyjít bez rozmazané řasenky, linek a rozcuchaných vlasů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Na blog se vztahují autorská práva! Kopírujte prosím pouze s naším souhlasem!